Koniec drugiej kolejki

Dzisiejsze mecze obfitowały w dużą ilość goli jak i wiele pomyłek w obronie. Najbardziej zaciętym meczem był ten w którym WYMIATACZE podejmowały drużynę POMPA DREAM TEAM. Po bardzo zaciętej i walecznej pierwszej połowie był wynik 2:2

Jednak w drugiej odsłonie spotkania to ekipa POMPA DREAM TEAM wykazała się lepszą skutecznością i mecz zakończył się ostatecznie zwycięstwem właśnie tej drużyny 4:6.

Niezłą pokazówkę urządziła sobie drużyna STARS TEAM, która rozbiła przeciwnika MISTRZOWIE SKŁAD aż 1:9  i tym samym wysunęli się na przód tabeli zajmując 1 miejsce. Duża zasługa wygranej w tym meczu należy do samodzielnego lidera klasyfikacji najlepszych strzelców Kuby Lecha, który w tym spotkaniu trafiał do siatki aż 7 razy.