3 Kolejka zakończona po mimo małego zamieszania

Po mimo małego zamieszania z turniejem w Czeskiej Republice, udało się rozegrać całą kolejkę bez oddawania meczu walkowerem w którym to drużyna Wymiatacze nie miała pełnego składu na sobotni mecz. Decyzją organizatorów spotkanie przełożone zostało na niedzielę. Zaraz po rozegraniu kolejki Juniorów został przeprowadzony mecz po między Stars Team a Wymiataczami , Stars Team w tym starciu okazali się drużyną lepszą a w ekipie Wymiataczy zdecydowanie zabrakło zgrania co na pewno poprawią w następnym spotkaniu. Stars Team byli bezlitośni i strzelali jak na zawołanie a konkretnie Kuba Lech, kapitan Gwiazd , który jak na razie jest Liderem klasyfikacji strzelców i we wczorajszym spotkaniu trafiał do siatki przeciwnika... uwaga! 15 razy.

Na duże brawa mogą także zasługiwać zawodnicy drużyn Mistrzowie i Team Ruptak, które grały ze sobą w sobotnie popołudnie i dali pokaz walecznej, zaciętej i obfitującej w gole gry w Futsal. Zapraszamy na następną kolejkę która już w przyszła niedzielę.

Powiązana galeria: